Het tijdschrift Armada over New York

Armada, tijdschrift voor wereldliteratuur (op het plaatje het voorlaatste nummer) telt 111 pagina's, dus eigenlijk is het een miniboek en geen tijdschrift.
Het nieuwste nummer staat vol fictie en non-fictie verhalen over New York.
Ik heb er ook een verhaal in geschreven, over 2004, toen ik er een half jaar woonde met een beurs van het Fonds voor de Podiumkunsten.
Het is eigenlijk mijn eerste bijna-autobiografische verhaal, net als die vakantieserie van nrcnext
Maar ook weer anders, poëtischer misschien.
Maar goed.
Los van mijn verhaal staat er veel lezenswaardig in Armada.
Een verslag van Haye Koningsveld over zijn ontmoeting met een Indiase Schrijver, een analyse van het werk van Paul Auster, een mooi droog verhaal over hoe het is om als twee witte mannen met een geadopteerd zwart kindje in New York te wonen.
Ik zou specifieker willen zijn qua namen en verhaaltitels, maar ik heb mijn enige exemplaar gisteren aan mijn orthopeed gegeven, hij heeft tenslotte mijn knie gerepareerd en hij zei dat hij van New York houdt.
Zodra ik een nieuwe Armada heb bemachtigd zal ik de gaten invullen.
